14/06/2026
Organizirano stanovanje sv. Ivana od Boga ponovno je otvorilo svoja vrata prijateljima, suradnicima i svim zainteresiranim posjetiteljima. Ovogodišnje druženje okupilo je djelatnike Bolnice Svetog Rafaela Strmac, predstavnike osnivača – Bolničkog reda svetog Ivana od Boga, kao i mještane Šumetlice.
Tijekom susreta gosti su imali priliku upoznati korisnike i svakodnevni život u zajednici, razgledati prostor te uz razgovor i druženje provesti ugodno poslijepodne. Kao i svake godine, Dan otvorenih vrata protekao je u vedrom raspoloženju i ugodnom ozračju, uz zadovoljstvo svih sudionika.
Susret je održan u petak, 12. lipnja 2026. godine





